Про record — ваш глобальний партнер для вхідних рішень.

Agta Record Group є одним з провідних світових виробників автоматичних дверей. Штаб-квартира компанії розташована у м. Феральторф, Швейцарія, де компанія виробляє та через дочірні компанії в 17 країнах та понад 200 партнерів у всьому світі постачає високоякісні продукти на свої глобальні ринки.

Коли Х. Бунцль засновував компанію в 1953 році, він не міг уявити, що компанія незабаром перетвориться на одного з провідних світових постачальників систем автоматизації дверей.
Тоді, як і тепер, рушійною силою, що стоїть за репутацією компанії , є постійне прагнення до задоволення потреб та вимог клієнтів.

На сьогоднішній день в Agta Record Group працюють понад 2500 людей по всьому світу, розробляючи та випускаючи якісні, інноваційні рішення в галузі автоматизації вхідних рішень.

Асортимент продукції включає розсувні, розпашні, складані, карусельні двері, герметичні та гігієнічні двері, вогнетривкі та димозахисні двері, шлюзи , високошвидкісні ворота для промислових застосувань…

Agta Record Group також виготовляє телескопічні, круглі та кутові розсувні двері. Периферійні пристрої дверних систем — все це власні розробки торгової марки record і виготовляються виключно на заводі в Швейцарії.

Завдяки своїй локальній присутності через партнерську сітку у всьому світі Agta Record Group справедливо пишається своїм спектром послуг з технічного обслуговування.
Це є гарантією того, що автоматичні двері будуть працювати бездоганно і багато років.

Компанія «Рекорд Україна» — офіційний представник Agta Record Group в Україні, здійснює поставку автоматики record, проводить роботи по ремонту та технічному обслуговуванню автоматичних дверей record в Україні.