Чому record?

Ми проектуємо, розробляємо, будуємо, продаємо, встановлюємо та обслуговуємо автоматичні дверні системи більше 60 років. За цей час ми накопичили величезну кількість знань, які, у свою чергу, перетворилися в велику кількість рішень.
Наші автоматичні дверні системи відображають ці знання в широкому спектрі моделей автоматичних дверей, здатних реалізувати вимоги практично будь-якої вхідної групи.
В record десятиліттями прислухалися до побажань і конкретних вимог кожного клієнта.
За допомогою цієї співпраці, а також досвіду в задоволенні потреб клієнтів по всьому світу, нам вдалося розробити високоякісні автоматичні двері , які задовольняють вимоги навіть самих найвибагливіших. До цього додайте високий рівень нашого сервісу.

Які основні властивості притаманні автоматичним дверям record?

⦁ Безшумність.

Двері  record самі найтихіші автоматичні двері в світіСекрет полягає в поєднанні спеціальних матеріалів і  відповідних форм  обробки рухомих деталей  приводу , несучих профілей  та направляючих стулок.Як наслідок — безшумна робота дверей, яким важко знайти конкурента. Відсутність шуму дозволяє розміщувати двері в будь-якому місці.  Шум  дверей, завдяки нашим старанням,  ніколи вас не буде  турбувати.

⦁ Не залежно від розміру та типу дверей record,  рух їхніх стулок завжди вражає: потужний, впевнений, рівномірний,  інтелігентний, по–дитячому безпечний. Кожний сантиметр руху стулки прописаний  в блоці управління приводу і завжди має однакове зусилля  , буть то старт, прискорення, уповільнення, зупинка …. Класика від record.

⦁ З дверима record  ви завжди в безпеці від пошкоджень.

Record  розробив комбінований датчик, який в робочій зоні дверей визначає не тільки рух людини,  а й її стаціонарний, нерухомий  стан.  Цей датчик сканує простір в проході дверей і слідкує,  щоб  від рухомих стулок  дверей ніхто не постраждав. Безпека більше не залежить від фотоелементів, які  спрацьовували лише тоді, коли перетинався оптичний промінь від передавача до приймача фотоелементів…. Це рішення відповідає самим сучасним  вимогам безпеки. Історію безпечного використання автоматичних дверей поновлено.

⦁ Основні параметри дверей record можна змінювати простим натисканням кнопки.

Цифровий пульт  управління з ЖК дисплеєм  та графічним меню  дозволяє  простим натисканням кнопки вибрати не тільки різні режими роботи дверей (відкрито, закрито, односторонній прохід, заблоковано,  ручний…),  а  й змінити швидкість закриття і відкриття дверей, ширину проходу в режимі  «зима», та багато інших параметрів  дверей.

⦁ Електронні компоненти дверей  record взаємодіють один з одним в інтерактивному режимі.

Масив інформація від датчиків руху  передається в блок управління  привода в масштабі  реального часу через CAN інтерфейс. Це дає змогу  системі  управління приймати рішення про відкриття, чи закриття дверей інтелектуально, в залежності від ситуації біля дверей. Це гарантує, що двері не будуть відчинятися зайве. Наприклад,  двері  не відкриються тим, хто рухається вздовж дверей, будуть закриватися миттєво після проходу і руху в напрямку від дверей. А це значно зменшує  теплові втрати  через відкриті двері.

⦁ Електронні компоненти дверей  record взаємодіють один з одним в інтерактивному режимі.  Масив інформація від датчиків руху  передається в блок управління  привода в масштабі  реального часу через CAN інтерфейс. Це дає змогу  системі  управління приймати рішення про відкриття, чи закриття дверей інтелектуально, в залежності від ситуації біля дверей. Це гарантує, що двері не будуть відчинятися зайве. Наприклад,  двері  не відкриються тим, хто рухається вздовж дверей, будуть закриватися миттєво після проходу і руху в напрямку від дверей. А це значно зменшує  теплові втрати  через відкриті двері.

⦁ При настанні нештатної  ситуації  в роботі  дверей  на дисплеї  пульта  управління record висвічується  відповідна інформація.

Повідомивши цю інформацію нашому  сервісу, ви гарантовано отримуєте рекомендації про подальші  дії. Таким чином більшість  питань про усунення нештатних ситуацій можуть бути вирішені дистанційно. Телефон гарячої лінії ви зможете знайти на дисплеї пульта  управління.

⦁ Навіть в Україні  є автоматичні двері  record, які працюють більше  20 років.

І це тільки половина рекорду  довголіття наших автоматичних дверей.  Рекорд приходить з програмою  регулярного  сервісного обслуговування. Якщо двері не підтримуються належним чином, тривалість їх життя скорочується  як  мінімум на  5 років.

Швейцарська компанія Agta Record Group, протягом 60 років є світовим лідером у виробництві автоматичних дверей.
Agta Record Group має 26 філій в Європі, Азії та Америці. Це більш ніж 50-річний досвід розробки приводів, сенсорних технологій , електронних компонентів , комп’ютеризації автоматичних дверей.

Компанія «Рекорд Україна» – офіційний представник компанії. Agta Record Group на ринку України.