Інтеграція автоматичних дверей із системами «розумного будинку»

Інтегруючи автоматичні двері у конструкцію «розумного будинку», можна керувати ними за допомогою різних пристроїв і сервісів з будь-якої точки і у будь-який час. Це гарантує зручність, енергозбереження і безпеку.

Основні принципи інтеграції

Автоматичні двері успішно інтегруються із системами «розумного будинку». Прості в експлуатації конструкції поєднують безпеку та комфорт з оригінальним дизайном і технологічними інноваціями. Існує кілька способів інтеграції:

  • Керування за допомогою мобільного телефону або планшета, щоб відчиняти та зачиняти двері, перевіряти їхній стан.
  • Голосове управління, щоб ставити завдання, наприклад, «Закрити ворота» або «Відкрити двері у вітальню».
  • Автоматична активація. Можна налаштувати систему так, щоб двері відчинялися автоматично, коли власник підходить до них, або зачинялися, коли залишає будинок.

Інтеграція з іншими пристроями, наприклад, із системою безпеки або освітлення, дозволить вмикати світло паралельно з відчиненням дверей, буде сигналізувати про проникнення чи несправність.

Керування дверима через мобільні додатки

Модулі контролю дверей дають змогу відчиняти їх без ключа за допомогою телефона. Усього одне натискання у застосунку на смартфоні потрібно, щоб відчинити/зачинити ворота або двері. Функція автоматичного розблокування дає змогу налаштовувати роботу у такий спосіб, щоб двері відчинялися при наближенні до них, навіть коли телефон лежить у кишені. З’єднання між смартфоном і замком встановлюється за допомогою Bluetooth. Усі механізми непомітно вмонтовуються у двері та захищаються від негативних чинників довкілля.

Взаємодія з системами безпеки

Автоматизована система управління будинком дає змогу на власний розсуд налаштовувати роботу всіх систем, роблячи житло комфортним і безпечним. Досягти максимального рівня захисту «розумного будинку» можна за рахунок:

  1. Автоматичного блокування дверей у разі ввімкнення системи безпеки.
  2. Автоматичного відкриття дверей тільки для авторизованих користувачів.
  3. Відстеження стану дверей і отримання повідомлень у разі несанкціонованого проникнення.

Для інтеграції використовують камери відеоспостереження, системи контролю доступу, датчики відкриття/закриття та інші інструменти.

Автоматизація сценаріїв і режимів роботи

Роботу автоматичних дверей у «розумного будинку» завжди можна налаштувати відповідно до потреб власників житла.

Автоматичні двері можуть бути запрограмовані на відчинення та зачинення у встановлений час або залежно від заданих умов. Автоматичні ворота чи двері можна відчиняти за допомогою відбитка пальця. Проста і зручна біометрична система має інтуїтивно зрозуміле управління пальцем, високий рівень безпеки і класичний дизайн конструкції.

Створити необхідні сценарії роботи конструкцій допоможуть датчики, наприклад, датчики руху, присутності або освітлення.

Керування за допомогою голосу та штучного інтелекту

Сучасні технології дозволяють відчиняти та зачиняти двері простими голосовими командами, зокрема й людям з обмеженими можливостями. Керувати автоматичними дверима голосом і ШІ можна за допомогою:

  1. Віртуальних помічників, зокрема, Alexa, Google Assistant або Siri.
  2. Спеціальних додатків, які дають змогу робити голосові команди для автоматичних дверей.
  3. Вбудованих технологій «розумного будинку».

Інтеграція автоматичних дверей у системи «розумного будинку» — складне і дороге завдання, а тому довіряти його слід виключно надійним виробникам і монтажникам. Головним пріоритетом має бути зручність і безпека використання, економічність споживання енергії.

Интеграция автоматических дверей с системами «умного дома»

Leave a comment